Skip to content Skip to footer
80808080
W tym roku zaczęliśmy!
Obrazek przedstawia plandekę transportowo-postojową w żaglowni Panaś.
Grafika przedstawia zabudowę cabrio w żaglowni Panaś.
Trochę o nas

Kim jesteśmy?

Firma Z.U.H. Żagielek powstała w 2000 roku jako mała rodzinna firma, zajmująca się naprawą żagli i szyciem pokrowców na Mazurach. Od tego czasu działamy nieprzerwanie, stale poszerzając swoją ofertę – początkowo na rynku lokalnym, później ogólnopolskim, a obecnie także międzynarodowym. Jesteśmy żaglownią z wieloletnim dorobkiem żeglarskim – właścicielem firmy od początku jest Marcin Panaś, kilkukrotny mistrz Polski w klasie 470 i 420 oraz trener i instruktor żeglarstwa. Korzystamy z najnowszych technologii oraz bezpośredniego wsparcia znanych producentów w branży. W biznesie stawiamy na partnerstwo i pasję – naprawdę lubimy naszą pracę.

Trochę o nas

Czym się zajmujemy?

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i naprawą szprycbud oraz renowacją żagli i pokrowców. Wykonujemy nietypowe, skomplikowane plandeki, pokrowce i zadaszenia. Szyjemy nowe żagle – sami je projektujemy, plotujemy i wykańczamy (posiadamy własne stanowisko projektowe). Jesteśmy też podwykonawcą i współpracujemy ze znanymi żaglowniami w Polsce. Stale obsługujemy stocznie i firmy czarterowe na Pojezierzu Mazurskim oraz na terenie kraju.

Poznaj opinie naszych klientów!

Szybko, profesjonalnie i w dobrych cenach. Gdy poprosiłem żagiel był naprawiony już na drugi dzień. Polecam!

Andrzej Bućkowski

Super super. Gorąco polecam. Oby tak dalej.

Andrzej Pudło

Naprawa od ręki żagla na 15 min przed zamknięciem firmy. Super cena za usługę.

Jerzy Karbownik

Rzetelna i wiarygodna firma. Uprzejmie i na czas. Pozdrawiam

Maciej Straus

Skorzystałem w tym roku z usług żaglowni Pana Panasia. Jednym słowem polecam. Pełna profeska, łącznie z miłą obsługą. Po prostu polecam.

Tomasz Kisłowski

Szybka i uprzejma obsługa. Uszkodzony lazy jack został profesjonalnie naprawiony w ciągu 2 godzin.

Tomasz Dudarski

Profesjonalne podejście do klienta.
Bardzo ładne i mocne pokrowce.
Zamawiałem żagle u pana Marcina i jestem bardzo zadowolony.
Polecam.

Krystian Śliwiński

Bardzo polecam. Profesjonalna i miła obsługa.
Na pewno będę korzystał w przyszłości!

Przemysław Stawiarski

Zdjęcie przedstawia zabudowę cabrio w żaglowni Panaś.
Trochę o nas

Co nas wyróżnia?

Naszą chlubą jest solidność i terminowość usług. Za atuty uważamy brak pośredników, znajomość rynku i połączenie pracy z pasją. Nasze życie i pracę doskonale oddaje slogan reklamowy firmy – “w pędzie wiatru”, bo tak naprawdę to jego dynamika kreuje rytm naszego życia. Kochamy żeglarstwo, mieszkamy w jednym z naszym zdaniem najpięknieszych miejsc dla wodniaków. Zawsze lubimy dzielić się naszymi pasjami z Klientami i to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W końcu najlepszą reklamą jest dobrze wykonana usługa!

Dzięki mobilności oraz szerokiej gamie usług, zapewniamy pełne wsparcie żaglomistrzowskie na Mazurach. Oferujemy świetną jakość za dobrą cenę. Sprawdź nasze możliwości!