Kim jesteśmy?

Firma Z.U.H. Żagielek powstała w 2000 roku jako mała rodzinna firma, zajmująca się naprawą żagli i szyciem pokrowców na Mazurach. Od tego czasu działamy nieprzerwanie, stale poszerzając swoją ofertę - początkowo na rynku lokalnym, później ogólnopolskim, a obecnie także międzynarodowym. Jesteśmy żaglownią z wieloletnim dorobkiem żeglarskim - właścicielem firmy od początku jest Marcin Panaś, kilkukrotny mistrz Polski w klasie 470 i 420 oraz trener i instruktor żeglarstwa. Korzystamy z najnowszych technologii oraz bezpośredniego wsparcia znanych producentów w branży. W biznesie stawiamy na partnerstwo i pasję - naprawdę lubimy naszą pracę.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i naprawą szprycbud oraz renowacją żagli i pokrowców. Wykonujemy nietypowe, skomplikowane plandeki, pokrowce i zadaszenia. Szyjemy nowe żagle - sami je projektujemy, plotujemy i wykańczamy (posiadamy własne stanowisko projektowe). Jesteśmy też podwykonawcą i współpracujemy ze znanymi żaglowniami w Polsce. Stale obsługujemy stocznie i firmy czarterowe na Pojezierzu Mazurskim oraz na terenie kraju.

Naszą chlubą jest solidność i terminowość usług. Za atuty uważamy brak pośredników, znajomość rynku i połączenie pracy z pasją. Nasze życie i pracę doskonale oddaje slogan reklamowy firmy - "w pędzie wiatru", bo tak naprawdę to jego dynamika kreuje rytm naszego życia. Kochamy żeglarstwo, mieszkamy w jednym z naszym zdaniem najpięknieszych miejsc dla wodniaków. Zawsze lubimy dzielić się naszymi pasjami z Klientami i to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W końcu najlepszą reklamą jest dobrze wykonana usługa!

Dzięki mobilności oraz szerokiej gamie usług, zapewniamy pełne wsparcie żaglomistrzowskie na Mazurach. Oferujemy świetną jakość za dobrą cenę. Sprawdź nasze możliwości!

Elżbieta i Marcin Panaś na targach żeglarskich Elżbieta i Marcin Panaś w nowej siedzibie na Przemysłowej 1J

o firmie slajdy 01

Strona internetowa wykonana przez Biuro Projektów Kreatywnych Dziupla.pl
mapa strony | RODO

© 2009 Grzegorz Siuda
na zlecenie: Z.U.H. Żagielek Marcin Panaś