Kim jesteśmy?

Firma Z.U.H. Żagielek powstała w 2000 roku jako mała rodzinna firma, zajmująca się naprawą żagli i szyciem pokrowców na Mazurach. Od tego czasu działamy nieprzerwanie, stale poszerzając swoją ofertę - początkowo na rynku lokalnym, później ogólnopolskim, a obecnie także międzynarodowym. Jesteśmy żaglownią z wieloletnim dorobkiem żeglarskim - właścicielem firmy od początku jest Marcin Panaś, kilkukrotny mistrz Polski w klasie 470 i 420 oraz trener i instruktor żeglarstwa. Korzystamy z najnowszych technologii oraz bezpośredniego wsparcia znanych producentów w branży. W biznesie stawiamy na partnerstwo i pasję - naprawdę lubimy naszą pracę.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i naprawą szprycbud oraz renowacją żagli i pokrowców. Wykonujemy nietypowe, skomplikowane plandeki, pokrowce i zadaszenia. Szyjemy nowe żagle - sami je projektujemy, plotujemy i wykańczamy (posiadamy własne stanowisko projektowe). Jesteśmy też podwykonawcą i współpracujemy ze znanymi żaglowniami w Polsce. Stale obsługujemy stocznie i firmy czarterowe na Pojezierzu Mazurskim oraz na terenie kraju.

W 2012 roku przenieśliśmy siedzibę firmy (poprzednio ul. Obwodowa 4) - obecnie znajdujemy się na obrzeżach Giżycka, niedaleko obwodnicy, ulica Przemysłowa 1J. Posiadamy punkt sezonowy na nabrzeżu jeziora Niegocin, przy wyjściu z kanału giżyckiego (port BAZA MBSW). Jesteśmy też mobilni na terenie Mazur (istnieje możliwość szybkiego dopłynięcia do Klienta naszą motorówką). Zapewniamy bezpośredni serwis naszych produktów na całych Mazurach oraz za pośrednictwem firm kurierskich w całej Polsce.

Naszą chlubą jest solidność i terminowość usług. Za atuty uważamy brak pośredników, znajomość rynku i połączenie pracy z pasją. Nasze życie i pracę doskonale oddaje slogan reklamowy firmy - "w pędzie wiatru", bo tak naprawdę to jego dynamika kreuje rytm naszego życia. Kochamy żeglarstwo, mieszkamy w jednym z naszym zdaniem najpięknieszych miejsc dla wodniaków. Zawsze lubimy dzielić się naszymi pasjami z Klientami i to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W końcu najlepszą reklamą jest dobrze wykonana usługa!

Dzięki mobilności oraz szerokiej gamie usług, zapewniamy pełne wsparcie żaglomistrzowskie na Mazurach. Oferujemy świetną jakość za dobrą cenę. Sprawdź nasze możliwości!

Elżbieta i Marcin Panaś na targach żeglarskich Elżbieta i Marcin Panaś w nowej siedzibie na Przemysłowej 1J

o firmie slajdy 01

Strona internetowa wykonana przez Biuro Projektów Kreatywnych Dziupla.pl
mapa strony

© 2009 Grzegorz Siuda
na zlecenie: Z.U.H. Żagielek Marcin Panaś